EMA EMNİYET AYAKKABILARI

EMA EMNİYET AYAKKABILARI
1991 yılından bu yana endüstriyel ayakkabı ve iş güvenliği ayakkabıları alanında faaliyet göstermektedir.

Günümüze kadar elde etmiş olduğu kalite imajını tüm hızıyla sürdürerek; sektördeki yerini korumuş, müşteri portföyünü her geçen gün daha da arttırmıştır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini, ana prensip olarak kabul eden Ema Ayakkabı , kalitesinden ödün vermeden her geçen gün dünya şirketi olma hedefine daha da yaklaşmaktadır.

Ema Emniyet Ayakkabıları, İş Sağlığı ve Güvenliği risklerine karşı oluşabilecek yaralanmalara,sağlık problemlerinin önlenmesi amacı ile bu konuda çıkarılmış yasal şartlara ve kurallara uygun hareket ederek İstanbul Sancaktepe Sanayi Bölgesindeki 4800 m2 alana sahip tesislerinde en son teknoloji kullanılarak modern bir anlayışla üretilmektedir. Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Ema Ayakkabı üretimden dağıtıma kadar her sürecin elektronik ortamda takibini sağlayan güçlü bir alt yapıya sahiptir.

Kullanılan ve uygulanan en yeni teknolojik sistem ile üretim sürecinde sağlanan mükemmelliğin bir sonucu olarak yıllık üretim kapasitesi ISO kapasite tasdikli 700.000 çifttir.

Kaliteli üretimin ve sürekliliğinin garantisi altında dünya standartlarına uygun iş emniyet ayakkabısı ve endüstriyel ayakkabı üretimi yapan Ema Emniyet Ayakkabıları; Dünya üretim sistemlerinin kabul ettiği kalite yönetim sistem belgeleri TUV ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, CE Kalite Belgeleri NOTIFIED BODY ‘1783’ EN ISO 20345:2011, EN ISO 20346:2011, EN ISO 20347:2011, Avrupa Normlarına uygun İş Güvenliği Ayakkabı ,botu,personel ayakkabıları üretimi ve satışı yapmaktadır.

Ema İş Ayakkabısı, Türkiye'nin en seçkin firmalarında tercih edilmesinin yanı sıra, Türkiye pazarının dışında yirmiden fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Türkiye'nin en önemli İş Emniyet markalarının arasında olmasının yanında sayıları her geçen gün artan yetkili satıcıları aracılığıyla müşterileriyle buluşmaktadır.Dürüstlük,çalışkanlık,profesyonel yaklaşım,müşteri memnuniyeti ve zamana saygı vazgeçilmez ilkelerimiz arasındadır. Felsefemizi ve ürün gruplarımızı sizlerle paylaşmak dileğiyle...

Saygılarımızla,

Çalışma Saatleri

PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA CUMARTESİ PAZAR
08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 08:00 - 18:00 Kapalı Kapalı

Sosyal Medya

Konum

Sizin de rehbermehber.com'da kaydınız olsun!

Kaydınızı hemen yaptırın, firmanız kolayca bulunsun.

× Firma Bilgileri Çıkış
× Firmalar Sektörler Şehirler